Echipa

Director proiect, cercetător

Conf. univ. dr. ing. Bogdan Constantin Pirvu

E-mail: bogdan.pirvu@ulbsibiu.ro

Manager proiect, cercetător

Prof. univ. dr. ing. Constantin Zamfirescu

E-mail: constantin.zamfirescu@ulbsibiu.ro

Manager proiect, cercetător

Prof. univ. dr. ing. Ioan Bondrea

E-mail: ioan.bondrea@ulbsibiu.ro

Manager proiect (raportare), cercetător post-doctorand

Sef lucrări dr. ing. Radu Petruse

E-mail: radu.petruse@ulbsibiu.ro

Responsabil administrativ ( financiar )

Liliana Mihaela Popa

E-mail: lili.popa@ulbsibiu.ro

Assistent manager

Livia Banciu

E-mail: livia.banciu@ulbsibiu.ro

Responsabil administrativ ( juridic )

Lăcrămioara Albu

E-mail: lacramioara.albu@ulbsibiu.ro

Responsabil administrativ ( salarizare )

Ana Lisnic

E-mail: ana.lisnic@ulbsibiu.ro

Responsabil administrativ ( resurse umane )

Laura Muntean

E-mail: laura.muntean@ulbsibiu.ro

Responsabil administrativ ( administrație )

Alina Maria Gligor

E-mail: alina.gligor@ulbsibiu.ro

Cercetător post doctorand

Asist. univ. dr. ing. Alexandru Vasile Buteanu

E-mail: alexandru.buteanu@ulbsibiu.ro

Tehnician hardware

Dan Drăghici

E-mail: dan.draghici@ulbsibiu.ro

Tehnician software

Emil Nistor

E-mail: emil.nistor@ulbsibiu.ro

Tehnician mentenanță infrastructură

Toma Viorel

E-mail: toma.viorel@ulbsibiu.ro

Asistent de cercetare

Samuel Pușcașu

E-mail: samuel.puscasu@ulbsibiu.ro

Asistent de cercetare

Radu Alexandru Voju

E-mail: radu.voju@ulbsibiu.ro

Cercetător doctorand

Christian Adrian Litschel

E-mail: cristian.litschel@ulbsibiu.ro

Student – tehnician

Valentin Cătălin Govoreanu

E-mail: valentin.govoreanu@ulbsibiu.ro

Student – tehnician

Daniel Alexandru Halați

E-mail: daniel.halati@ulbsibiu.ro

Student – technician

Maria Alexandra Turcu

E-mail: maria.turcu@ulbsibiu.ro

Student – tehnician

Atilla Andrei Seprodi

E-mail: andrei.seprodi@ulbsibiu.ro

Student – tehnician

Ioana Ramona Ștefan

E-mail: ramona.stefan@ulbsibiu.ro

Tehnician mecanic/ electromecanic

Răzvan Gabriel Pămărac

E-mail: razvan.pamarac@ulbsibiu.ro

Tehnician Calculatoare

Țocu Adrian Nicolae

E-mail: nicolae.tocu@ulbsibiu.ro